Activiteiten

Wekelijkse recreatieve activiteiten

  

 Maandag    
 08.30 - 14.00 uur  Schoolgym (Basisschool De Schare)  Sportzaal
 10.00 - 12.00 uur  Ontmoetingscentrum De Schakel (ZorgSchakel Sint Hubert)  Hazewindzaal
 14.30 - 18.30 uur  Klarinetles (Harmonie 'Ons Genoegen')  Tamboerzaal
 14.30 - 15.15 uur  Dansmariekes (Carnavalsvereniging "De Bokken")  Bazuinzaal
 19.30 - 20.30 uur   Repetitie (Harmonie 'Ons Genoegen')  Bazuinzaal
 20.45 - 21.15 uur  Repetitie (Harmonie 'Ons Genoegen' + Dweilorkest "Engsele")  Bazuinzaal
 20.30 - 22.30 uur  Badminton (Badmintonclub Witrodewi)  Sportzaal
     
 Dinsdag    
 09.30 - 11.00 uur  Koersballen (SWOM)  Bazuinzaal
 14.00 - 15.00 uur  Ouderenkoor De Dorpsstemmen (SWOM)  Hazewindzaal
 18.45 - 21.45 uur  Volleybal (Apollo)  Sportzaal
 19.30 - 20.30 uur  Dames gymclub  1/3e sportzaal
     
 Woensdag    
 09.30 - 10.15 uur  Senioren gymnastiek (SWOM)  2/3e sportzaal
 12.30 - 14.00 uur  Trompetles (Harmonie 'Ons Genoegen')  Tamboerzaal
 13.00 - 16.00 uur  Drumles (Harmonie 'Ons Genoegen')  Bazuinzaal
 15.30 - 17.00 uur  Blok- en dwarsfluitles (Harmonie 'Ons Genoegen')  Tamboerzaal
 20.00 - 21.30 uur  Volleybal - Heren Rereanten 1 (Volleybalvereniging VC Servo)  1/3e sportzaal
 20.00 - 21.30 uur  Volleybal 2 (HaVoC)  2/3e sportzaal
     
     
 Donderdag    
 14.40 - 15.40 uur  Streetdance (Dansschool Keep on Movin' - Renske Driessen)  Bazuinzaal
 15.40 - 16.40 uur  Streetdance (Dansschool Keep on Movin' - Renske Driessen)  Bazuinzaal
 18.30 - 20.15 uur  Kreatief  Kreatief-ruimte
 19.30 - 21.00 uur  Volleybal - Recreanten Gemengd (Volleybalvereniging VC Servo)  1/3e sportzaal
 19.30 - 21.00 uur  Volleybal - Dames Recreanten 1 (Volleybalvereniging VC Servo)  2/3e sportzaal
     
 Vrijdag    
 09.30 - 12.00 uur  Ontmoetingscentrum De Schakel (ZorgSchakel Sint Hubert)  Hazewindzaal
 18.00 - 19.00 uur  Trompetles (Harmonie 'Ons Genoegen')  Tamboerzaal
 18.30 - 20.00 uur  Kreatief  Kreatief-ruimte
 20.00 - 21.30 uur  Kreatief  Kreatief-ruimte
 19.15 - 20.45 uur  Volleybal (HaVoC)  2/3e sportzaal
 20.00 - 21.30 uur  Gezelligheidskoor ValsPlat (om de 14 dagen)  Bazuinzaal

 

 

Wekelijkse overige activiteiten

   

 Maandag    
 09.45 - 10.00 uur  Bloedafname (Trombosedienst)                                                          Tamboerzaal
     
 Donderdag    
 08.50 - 09.10 uur  Bloedafname (Pantein) Tamboerzaal
     

main bottom